Urzędowski

Oferta

Od ponad 20-stu lat firma Urzędowski wyznacza nowe kierunki w dziedzinie drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej.
Obecną pozycję i uznanie Klientów zawdzięcza ciągłym inwestycjom w najwyższą jakość. Wprowadza nowe technologie, inwestuje w nowoczesny park maszynowy i stale rozwija produkty podnosząc ich standardy funkcjonalne i estetyczne.
Będąc pod nieustającym wrażeniem naturalnego piękna materiału, jakim jest drewno, zainspirowani jego szlachetną trwałością, stworzyliśmy kompletną ofertę w stolarce drewnianej.
Dzięki temu mogą Państwo wyposażyć swój wymarzony dom lub mieszkanie w produkty zaprojektowane i wykonane w jednakowym, wysokim standardzie, jednakowej kolorystyce i wzornictwie.
Nasze produkty łączą w sobie z jednej strony wyjątkowe walory drewna, a z drugiej - najnowocześniejszą technologię. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy okna, drzwi, parapety i bramy garażowe z dębu, mahoniu i meranti.  

Wszelkie zawarte informacje na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych, bez żadnej odpowiedzialności. Firma Urzędowski sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia, bez uprzedzenia, zmian danych na stronie, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.

 

 

okno urzędowski

Lokalizacja

F.H.U. INVEST-DOM P. Dzieża, W. Wojtaszek
ul. Balicka 65, 30-149 Kraków


Tel.: 12 636 72 67
509 279 444
509 279 888

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.