Okna Urzędowski

Od przeszło dwudziestu lat firma Urzędowski wyznacza nowe kierunki w branży stolarki drzwiowej i okiennej. Swoją obecną pozycję na rynku zawdzięcza nieustannym inwestycjom w najwyższą jakość oferowanych produktów. Firma korzysta z nowoczesnych technologii, lokuje swój kapitał w najwyższej klasy maszyny i nieustannie rozwija produkty podnosząc ich standardy estetyczne i funkcjonalne. Naturalne piękno drewna oraz jego szlachetna trwałość były punktem wyjścia do stworzenia kompletnej oferty stolarki drewnianej. W ofercie firmy Urzędowski znajdą Państwo wysokojakościowe okna drewniane.

Wszystkie dostępne produkty zostały zaprojektowane i wykonane w najwyższym standardzie, jednakowym wzornictwie i kolorystyce. Artykuły łączą w sobie wyjątkowe walory drewna i najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu są doskonałe w każdym calu. W sprzedaży dostępne są okna drewniane, drzwi, parapety oraz drewniane bramy garażowe wykonane z dębu, mahoniu i meranti.

 

 

okno urzędowski

Lokalizacja

F.H.U. INVEST-DOM P. Dzieża, W. Wojtaszek
ul. Balicka 65, 30-149 Kraków


Tel.: 12 636 72 67
509 279 444
509 279 888

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.