INVEST Dom - Parapety i stolarka okienna w Krakowie

Oferta

Naszą firmę Invest-Dom znajdą Państwo w województwie małopolskim w Krakowie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży udało się nam zdobyć ogromne doświadczenie. Od początku działalności poszerzamy zakres swojej wiedzy specjalistycznej, dzięki czemu grono naszych zaufanych klientów nieustannie się poszerza. Państwa zadowolenie było, jest i będzie naszą sprawą priorytetową, dlatego w trosce o najwyższą jakość oferty prowadzimy sprzedaż produktów dostarczanych wyłącznie przez znane i renomowane firmy. U nas znajdą Państwo szeroki wybór artykułów wykończeniowych. W skład naszej bogatej oferty wchodzą między innymi:

  • plastykowe okna
  • drewniane okna
  • drewniane skrzydła drzwiowe zewnętrzne i wewnętrzne
  • stalowe parapety
  • plastykowe parapety

Wybór naszej stolarki okiennej i drzwiowej nie tylko wpłynie pozytywnie na podniesienie walorów estetycznych Państwa mieszkania czy domu, ale również pozwoli na zaoszczędzenie zużycia energii i zabezpieczy wnętrze budynku przed ewentualnymi włamaniami. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą bram garażowych. W ofercie posiadamy bramy rolowane, segmentowe i uchylne, a także bramy przemysłowe. Prowadzimy sprzedaż rozwiązań wahadłowych, harmonijkowych, przesuwanych i przeciwpożarowych. Ponadto do bram oferujemy nowoczesne sterowniki i napędy. Zajmujemy się także dostarczaniem wysokojakościowych izolacji wielowarstwowych marki Aluthermo do: posadzek i ścian i dachów

Okna PCV profilu SCHUCO

Lokalizacja

F.H.U. INVEST-DOM P. Dzieża, W. Wojtaszek
ul. Balicka 65, 30-149 Kraków


Tel.: 12 636 72 67
509 279 444
509 279 888

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.