Zasady jakimi się kierujemy

 

Nasza Firma istnieje od kwietnia 2000 roku. Od lipca 2000 zostaliśmy autoryzowanym dealerem Firmy URZĘDOWSKI - przodującego producenta drewnianej stolarki okiennnej i drzwiowej.

W celu poszerzania naszej oferty do grona oferowanych produktów dołączyliśmy również wysokiej klasy drzwi drewniane produkowane przez firmę ERCADO.

Ważnym elementem naszej działalności jest oferowanie produktów nowoczesnych, spełniających najwyższe standardy. W naszej Firmie mogą Państwo zakupić rewelacyjne, zapewniające skuteczną izolację cieplną ALUTHERMO, okna PCV systemu SCHUCO , SALAMANDER, GEALAN i inne

które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii pozwalają na ograniczenie zużycia energii nawet do 80%.

W roku 2005 zdecydowaliśmy się na założenie hurtowni parapetów. Posiadamy szeroką gamę produktów z tej kategorii. Chcąc sprostać różnorodnym wymaganiom klientów sprzedawane przez nas parapety są wykonane z różnych materiałów: PCV, stali czy aluminium, co pozwala na indywidualny dobór produktów w zależności od potrzeb.

URZĘDOWSKI

Lokalizacja

F.H.U. INVEST-DOM P. Dzieża, W. Wojtaszek
ul. Balicka 65, 30-149 Kraków


Tel.: 12 636 72 67
509 279 444
509 279 888

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.