F.H.U. INVEST-DOM
P. Dzieża, W. WojtaszekNIP 677-21-35-565
Regon 357133747

ul. Balicka 65
30-149 Kraków

pn - pt 9 - 17
sb 9 - 13

tel 12 636 72 67
kom 509 279 444
kom 509 279 888

invest-dom@home.pl
mapka dojazdu
    

Napędy do bram garażowych

Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu

Wysiadanie z samochodu, żeby otworzyć bramę garażową w środku nocy lub gdy wieje i pada, nie należy do przyjemności. Dzięki napędom firmy Hörmann masz cały czas „wolny przejazd”. W ten sposób przy pomocy pilota szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzysz swoją bramę garażową i wjazdową, nie wysiadając z samochodu. Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic i ProMatic Akku - napęd do garaży bez przyłącza energetycznego.

Szczegółowe informacje znajdziesz w prospekcie obok. Oczywiście indywidualną poradą służą także partnerzy firmy Hörmann.
 


Szybszy i bezpieczniejszy wjazd do garażu

Większa o maksymalnie 50% prędkość otwierania bram segmentowych firmy Hörmann wyposażonych w napędy SupraMatic oznacza oszczędność czasu i zminimalizowanie ryzyka wypadków, szczególnie przy ulicach o dużym nasileniu ruchu. Napęd SupraMatic ma wiele zalet:

za pomocą pilota lub opcjonalnego sterownika wewnętrznego IT 3 b można oddzielnie włączać i wyłączać halogenowe oświetlenie napędu.

Regulowana indywidualnie druga wysokość otwarcia umożliwia przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Elegancki wygląd zapewnia pokrywa napędu wykonana ze szczotkowanego aluminium.


 

Dopasowany system

Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Nie potrzebujesz dodatkowego odbiornika i oszczędzisz sobie konieczność dostosowania systemów napędów różnych producentów. 

Gwarantowana jakość

Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy. *Szczegółowe informacje podano w Warunkach gwarancji.

Funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania

Oszczędza bramę i napęd, cichy w każdej fazie pracy bramy
 

Spokój i bezpieczeństwo

Automatyczne ryglowanie bramy w szynie napędu zapewnia spokój i bezpieczeństwo

Osoby niepowołane nie mają żadnych szans. Podczas zamykania brama automatycznie się rygluje w prowadnicy, co bardzo skutecznie zabezpiecza przed jej podważeniem. To ryglowanie działa mechanicznie, a więc - w przeciwieństwie do konkurencyjnych napędów - jest skuteczne także w razie awarii zasilania.

Automatyczne bramy segmentowe Hörmann są dla Twojego bezpieczeństwa badane i certyfikowane przez TÜV według wytycznej TTZ w zakresie "Odporności bram garażowych na włamanie"

 

Niezawodny mechanizm automatycznego rozłączania

Mechanizm automatycznego rozłączania powoduje bezpieczne zatrzymanie bramy po nagłym napotkaniu na przeszkodę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy instalację fotokomórki.

 

Indywidualny komfort obsługi

Oferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, poprzez sterowniki kodowe i czytniki odcisków, po rozwiązania specjalne (na przykład akumulatory awaryjne).

 

Opatentowany mechanizm pasa zębatego

Ten pas zębaty wzmocniony włóknem kevlarowym jest szczególnie odporny na rozerwanie i cichy w eksploatacji. Koniec z oliwieniem lub smarowaniem. Nic nie kapie na dach Twojego samochodu. Jest to decydująca zaleta w porównaniu do napędów łańcuchowych lub wrzecionowych. Silny mechanizm sprężynowy automatycznie napina pas zębaty i zapewnia w ten sposób zawsze miarowy, spokojny bieg bramy.

 

 

Copyright © Invest dom 2010 Design & engine Szymon Kowalczyk